Originální svatební oznámení

Jak dát vědět známým a kamarádům, že se berete? Jak oznámit stylově tu skvělou zprávu, že chystáte svatbu? A jak na svatbu pozvat kamarády a rodinu? Zajímavých a originálních možností existuje dnes nespočet.

Některé páry uspořádají mega párty a na té pak všem zúčastněným slavnostně oznámí, že plánují svatbu a že na ni všechny zvou. Některé páry zase natočí vtipné video, ve kterém sdělí kamarádům, že jsou zasnoubení a že chystají svatbu.Video pak nasdílí na sociálních sítích a nebo kamarádům zašlou odkaz na video mailem. Nápadům se meze nekladou.

Svatební tradice

Jaká tradice ale přebije všechny nápady na světě a jaká tradice se tu drží už stovky let? Jsou to svatební oznámení. Svatební oznámení tu s námi jsou už pěknou řádku let. Je to nejtypičtější způsob, jak dát známým a kamarádům vědět, že plánujete svatbu. Proč jsou svatební oznámení tak oblíbená?

Jen si to představte. Jdete domů, otvíráte schránku a v ní je dopis. Kdo vám asi píše? Otevřete obálku a v ní najdete svatební oznámení, které vás informuje o tom, že se vaši kamarádi budou brát a že vás zvou na svatbu. Pro mnohé jsou tohle chvíle plné emocí a předčí mnoho jiných životních okamžiků. Oznámení si pak hrdě vystavíte na poličku a každý den vám připomíná, že se blíží svatba, které se budete účastnit. Svatební oznámení je zkrátka stále v kurzu a s dnešními možnostmi navíc získává ještě na mnohem větší oblibě.

Originální a stylová svatební oznámení

Dříve se posílala klasická ručně psaná oznámení, která obsahovala pár zvacích vět a informaci o tom, kdy a kde se svatba koná. Pak přišla tištěná svatební oznámení, která už byla graficky propracovanější a lidé si je rádi vystavovali na skříňkách, poličkách a nástěnkách. A dnes jsou k dispozici zájemcům opravdu propracovaná grafická svatební oznámení, která jsou malým uměleckým dílem.

Ptáte se, kde si můžete nechat vytvořit stylová svatební oznámení? Zabrouzdejte například na e-shop ioznameni.cz. Tento online obchod má v nabídce desítky již hotových a nebo předpřipravených šablon svatebních oznámení. Můžete si vybrat svatební oznámení s kreslenými, moderními, vtipnými nebo rodinnými motivy. K dispozici jsou dokonce svatební oznámení o registrovaném partnerství. E-shop nabízí opravdu bohatou nabídku oznámení, ze které si vybere skutečně každý. K dispozici jsou i šablony, do který lze vložit vaše fotografie a vytvořit si tak skutečně originální svatební oznámení.

0 komentářů
18 likes
Předchozí: Jak vybrat vhodný alkohol na svatbu?

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.