Jdeme do svatebního salonu

Příprava svatby obnáší mnoho starostí, ale ruku na srdce, pro nevěstu bývají přece jen na prvním místě svatební šaty. Koneckonců, svatební den je jednou z nejdůležitějších životních událostí – a která žena by o něm nechtěla být naprosto dokonalá?

Proč se vydat do svatebního salónu?

Svatební šaty si samozřejmě můžeme koupit nebo nechat ušít na míru. Většina nevěst ale raději zamíří do svatebního salónu nebo studia, kde si šaty zapůjčí. A mají k tomu hned několik dobrých důvodů. Svatební salóny totiž nabízejí k zapůjčení opravdu širokou nabídku šatů nejen pro samotnou nevěstu, ale i pro družičky, svědkyni a další svatebčany. A navíc dokáží zařídit i řadu dalších věcí, které jsou při pořádání svatby nezbytné.

Jaké další služby svatební studia nabízejí?

Ve svatebním salónu si kromě samotných šatů můžete objednat i snubní prstýnky a svatební oznámení, výzdobu na svatební oslavu a auta. A často dokáží pomoci i v dalších směrech. A to, že ve svatebním salónu vyřešíte na jednom místě značnou část záležitostí, které s vaší svatbou souvisejí, vám ušetří pořádnou spoustu drahocenného času.

První návštěva svatebního salónu

Řada nevěst si klade otázku, jak se na první návštěvu svatebního salónu připravit? Návštěvy salonu se v žádném případě nemusíte obávat. Nejprve do svatebního salónu zavolejte a domluvte si termín návštěvy. Čas, který ve svatebním salónu strávíte, pak bude vyhrazen jen pro vás, a personál se vám bude věnovat naplno. Navíc nebudete muset čekat v případě, že by si ve chvíli, kdy do svatebního salónu přijdete, již vybírala šaty jiná nevěsta.

Jak vybrat svatební šaty?

Již při první návštěvě svatebního salónu je vhodné mít s sebou někoho, kdo vám s výběrem svatebních šatů pomůže. Zda s sebou vezmete kamarádku nebo maminku je čistě na vás. Vždy by to ale měl být člověk, který ví, co vám sluší a upřímně vám poadí. A měl by mít dostatek trpělivosti, aby vás po chvilce nezačal při zkoušení svatebních šatů popohánět. Jak budete v šatech působit na ostatní vám nejlépe prozradí fotografie. Seriózní svatební salóny vám pořízení fotek rády umožní. Salony vědí, že si nevěsta často potřebuje dopřát jistý čas na rozmyšlenou. A právě fotografie vám umožní v klidu si doma sednout a vybrat ty pravé šaty.

Kdy se do svatebního salónu vydat?

Do svatebního salónu je ideální zamířit alespoň šest měsíců před termínem svatby. A neprohloupíte, pokud si necháte nějaký čas navíc. Pokud jste naplánovali svatbu narychlo, vydejte se do svatební salónu co nejdříve. Čím dříve totiž svatební salón navštívíte, tím více budete mít času na výběr. A také vyšší pravděpodobnost, že ty ideální svatební šaty, ve kterých jste naprosto dokonalá, nebudou v termínu vaší svatby již zamluveny.

Budou mi šaty ze svatebního salónu padnout?

Nemusíte mít obavy, že by vám šaty ze svatebního salónu nepadly. Kvalitní svatební salóny mají opravdu širokou nabídku svatebních šatů nejrůznějších velikostí a střihů. A pokud si šaty závazně objednáte, zajistí před termínem svatby i případné úpravy tak, aby vám šaty perfektně seděly.

Najdu ten pravý svatební salón?

Největší počet svatebních studií samozřejmě nabízejí metropole – Brno a Praha, Ostrava a nebo Olomouc. Pokud tedy chcete navštívit svatební salón, zkuste zajet do některého z měst, které máte nejblíže.

0 komentářů
1 like
Předchozí: Svatební kytice je součástí každé nevěstyNásledující: Jak zabavit hosty na svatbě: 9 tipů na aktivity, díky kterým se nudit nebudou

Podobné příspěvky

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.