Výslužkový dort – 43 ks vč. koláčků

7.224,00

Kategorie:

Popis

 

Výslužkový dort – 43 ks se svatebními koláčky

Krásný 4-patrový dort svázaný z výslužek saténovou stuhou. Jedinečná podívaná, která na Vaší svatbě nemůže chybět.

Výborné koláčky v nádherné krabičce na výslužku. Oproti košíčkům z minulého století má jednoznačně navrch. Potěšte Vaše hosty něčím krásným a navíc velmi chutným.

Vyberte si ze 7 vzorů krabiček a vytvořte originální kombinaci patrového dortu ozdobeného saténovými stuhami dle Vašeho vkusu.

Krabičky na výslužky ve tvaru dortových řezů Vám dodáme složené na podnosu do patrového dortu, převázaného mašlí a zabalené do celofánu pro snadnější manipulaci. Perfektní vzhled v každém svém detailu.
 

Specifikace svatebních výslužek s koláčky 

  • Kompletně sestavený a ozdobený 4-patrový dort se 43 výslužkami.
  • V každé krabičce na výslužku je cca 140g svatebních koláčků.
  • Ty nejlepší svatební koláčky z pekárny založené r. 1921.
  • Mix svatebních koláčků s jablečnou, povidlovou, makovou a tvarohovou náplní.
  • Celkem 6 kg čerstvě upečených koláčků (žádné rozmrazované pečivo).
  • Výběr ze 7 barevných vzorů krabiček na výslužku – možnost i jejich kombinace.
  • Výběr ze saténových stuh (desítky barevných kombinací).
  • Objednání stačí 1 týden před Vaší svatbou.
  • Pouze osobní vyzvednutí 1 až 2 dny před Vaší svatbou v Praze 4.  

 
Varianty patrového dortu

 

4-patrový svatební dort s výslužkami

 

Garance vrácení peněz

Věříme si, a proto Vám garantujeme vrácení celé částky v případě, že nebudeme Vám nebudeme u nás schopni předat výslužky s koláčky nejpozději 1 den před Vaší svatbou, a to i v případě, že jsme Vám slíbili rychlejší výrobu, než je to u tohoto zboží běžné. 

Zkrátka je nám jasné, že po svatbě Vám jsou výslužky se svatebními koláčky k ničemu, a proto uděláme všechno proto, aby byla Vaše objednávka předána včas.

100% garance vrácení peněz

 

Složení svatebních koláčků

 

Zařazení výrobku a technologie výroby

Čerstvé, jemné pečivo z kynutého těsta. Naše svatební koláčky neobsahují suroviny z GMO (geneticky modifikovaných organismů), suroviny nebyly ošetřeny ionizujícím zářením.


Přesné složení

pšeničná mouka, voda, cukr, vejce, rostlinný olej, droždí, sušené mléko (směs mléčných proteinů, rostlinný tuk, laktóza, kukuřičný sirup), sůl, náplň jablečná 10% (jablečné kostky 88%, cukr, škrob, antioxidant kyselina askorbová, regulátor kyselosti kyselina citrónová, konzervant sorban draselný), náplň povidlová 10% (((švestkový lekvar, jablečný protlak, sušené švestky, glukózový sirup, cukr, voda, aroma, regulátor kyselosti: kyselina E330), drobečky ((vejce, pšeničná mouka, cukr, voda, zlepšující přípravek (voda, emulgátor E471 a E475, stabilizátor E420, ethylalkohol, aroma), kypřící prášek ((pšeničná mouka, kypřidla (pyrofosfečnan disodný, jedlá soda)), náplň maková 10% (((maková náplň (mák, cukr, rýžová mouka, modifikovaný škrob E1422, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, sůl, regulátor kyselosti E263, zahušťovadlo E401, aroma)), voda))), náplň tvarohová 10% ((tvaroh 45%, voda, stabilizátor (cukr, modifikovaný škrob (E1412, E1422, E1414), sušený vaječný bílek, sůl, aroma, regulátor kyselosti kyselina citrónová, barvivo E160a)), rostlinný tuk (směs tuků: rostlinné oleje a tuky a hydrogenované rostlinné oleje a tuky, voda, emulgátory: lecitiny, mono- a diglyceridy mastných kyselin, sůl 0,2%, kyseliny: kyselina citrónová, příchuť, barvivo: beta karoten), rozinky.


Alergenní látky

Obiloviny obsahující lepek, vejce, mléko, sóju a výrobky z nich. Výrobek může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů, arašídů a výrobky z nich.


Minimální trvanlivost a skladování

2 dny při maximální vlhkosti 80% a při teplotě do 25°C