Svatební salon Nuance

(Hodnocení: 3)

Národní 23, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 737 438 084
E-mail: pronovias@nuance.cz
www.nuance.cz

Kategorie:

Popis

Hledáte něco víc, než jen klasické svatební šaty? Chcete šaty, které budou originální, stylové a zkrátka dokonalé? V tom případě jste na správném místě. Svatební salon Nuance je ten pravý. Najdete zde jak klasické střihy, například sirénu, princess, empír, áčko a korzet s širokou sukní. Tak netradiční střihy, které jen tak někde neuvidíte. Správně zvolená nevěstu vystihující fazona kvalitních svatebních šatů patří ke každé správné moderní svatbě. Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů jsou dle způsobu vazby krajka – Chantilly, guipure, francouzská, dupion – vlákna, uzlíčky, šantung – žilky, tyl – transparentní síť, krep – měkký splývavý, s drobnou strukturou, šifon – neprůhledný, průsvitný, struktura mezi tylem a krepem, piké – pevné čtverečky, žakár – tenčí piké, otoman – pevné proužkování, satén – hladký, pevná jednolitá vazba, mikado – drobné pevné proužky, žoržet – slabší a lehčí krep, gáza – volně tkaná tenká mřížka, variace šifonu. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky).

3 reviews for Svatební salon Nuance

  1. LussyB

    Já jsem s nimi byla naprosto spokojená. Na jejich webových stránkách https://www.nuance.cz/ , jsem si vybrala šaty, zavolala domluvila schůzku a pak už to jelo. Přístup jak ke královně, šaty mi udělaly přímo na míru a naprosto vše bylo bezchybné.

  2. Viktor Blazek

    Prvni sit svatebnich salonu v CR, prvni svatebni dum v CR, prvni Pronovias premium dealer v CR, jediny Atelier Pronovias premium dealer v CR. Kultovni ceska svatebni firma zalozena roku 1990.

  3. Marie Havlínová

    Asi nejznámější salon v Čechách. Mám od nich všechno krom ženicha. Miluju pronoviasky. A ženich má od nich oblek Wilvorst, prý mnohem kvalitnější než bandi. Asi jo, hodí se k mým dokonalým šatům.

Přidat hodnocení