Svatební diář + přání s věnováním

499,00

Kategorie:

Popis

Využijte jedinečné příležitosti a získejte sadu Svatebního diáře Smart s Vaším přáním.

Darujte Svatební diář s osobním věnováním! Diář zašleme dárkově zavázaný saténovou stuhou (červenou, bílou nebo růžovou).
Vyberete si barvu papíru, na kterou budete chtít přáníčko vytisknout
a ještě Vám ho dozdobíme děrovačkou se srdíčky. 

 

POZOR!!!  
Po objednání tohoto akčního Svatebního diáře Smart nezapomeňte vyplnit požadovaný text zde!!!  
Stránku s formulářem si můžete nechat v novém okně otevřenou, než Vám přijde potvrzení objednávky.


Svatební diář – Plánování svatby od A do Z – v knižním šubru

Tento nový Svatební diář je vylepšené a rozšířené vydání původního Svatebního diáře Smart, se kterým úspěšně plánovalo svoji svatbu již přes 20 000 nevěst.
 
Svatební diář je dodáván v nádherném knižním šubru – boxu.

K zakoupenému Svatebnímu diáři v našem obchodě získáte i propisku Svatebního diáře, kterou lze zasunout do vazby TwinWire.

Se Svatebním diářem máte kontrolu nad vším, co je nutné kolem svatby zařídit. Zbavte se obav i stresu a postupujte jednoduše krok za krokem při plánování Vaší svatby

Nově naleznete na konci Svatebního diáře i dvojitou kapsu na vizitky dodavatelů či Vaše výstřižky.  

 

Proč nevěsty milují kromě ženicha i Svatební diář?

  • Výběr ze 7 titulních barev v každém diáři.
  • Průvodce všemi 16 svatebními tématy, které musí každá nevěsta zařídit.
  • Včetně 14 denního diáře na 12 měsíců s variabilním začátkem.

Stáhnout ukázku zdarma 

Co si do něj zapíšete?

Individuální kalendář – 8 pozic pro úkoly na každý den v roce. Celkem tedy 2920 polí se sloupcem pro odškrtnutí.

Rozpočet – celkem 120 nákupních položek s uvedením ceny a celkového stavu útraty (mezisoučtu).

Seznam hostů – průměrně 224 hostů, pokud se kalkuluje s tím, že může být na 1 položce třeba 2 osoby jako pár.

Organizace dne – k dispozici 57 časových milníků pro přesnou časovou organizaci.

Ostatní tematické záložky obsahují kontaktní formuláře pro zapsaní údajů na Vaše potenciální dodavatele, řádkované listy a prázdné listy na náčrtky a lepení obrázků dle toho, co je potřeba řešit.

 

Jak zvolit barvu Svatebního diáře?

Dělat nemusíte nic.  Svatební diář je unikátní  tím, že obsahuje 7 barevných titulních stran . Až Vám přijde diář domů, jednoduše 6 stránek vytrhnete a ponecháte si tam tu titulní barvu, která se Vám líbí.
 
Barvy titulních stran Svatebního diáře Smart

 

S čím Vám pomůže?

Věnuje se především Vám a přípravě celé Vaší svatby. Budete mít o všem přehled a nic Vám neunikne. Podrobně popsaných 16 svatebních témat s množstvím vyplňovacích formulářů, stránek na Vaše poznámky, vlepování a malůvky.

1. záložka – Téma ohledně stanovení termínu, obecný celoroční harmonogram s odškrtáváním a individuální kalendář na 12 měsíců s 8 pozicemi na každý kalendářní den.

2. záložka – Téma stanovení místa obřadu, druhy obřadů, ceny obřadů, formulář na kontakty obřadních míst, místo pro poznámky.

3. záložka – Rozpočet – kolik průměrně stojí 1 host, jaké jsou nejčastější ceny základních svatebních potřeb, dostatek kolonek na zapisování svatebních nákupů, poznámky.

4. záložka – Seznam hostů, svědci a dárky pro svatební hosty – koho zvát na svatbu, jak jsou na tom svědci, mnoho tipů na dárečky pro hosty, formuláře na podrobné informace pro více jak 200 svatebních hostů.

5. záložka – Svatební oznámení, rozepsané běžné a moderní formy svatebních oznámení + tip na hezké svatební oznámení zdarma.

6. záložka – Šaty a svatební doplňky pro nevěstu a ženicha, jak začít, jak vybírat šaty, na co si dát velký pozor, ceny, oblečení pro ženicha, doplňky, kontaktní formuláře na salony, prostor pro poznámky a nákresy.

7. záložka – Fotograf a kameraman, foto versus video, jaké jsou ceny na trhu, na co se zeptat a nezapomenout, seznam fotografií na odškrtnutí, abyste na žádnou nezapomněli + doplnění vlastních fotografií. Samozřejmě kontaktní formuláře na fotografy a kameramany.

8. záložka – Restaurace, svatební menu a výzdoba – Jaké jsou zvyky, kdo co platí, Tradiční svatební menu + 6 dalších tipů na osvědčené svatební kombinace. Prostor pro vytvoření vlastního menu, dietní stránka pro výjimky z menu, kontaktní formuláře na restaurace, prostor pro nakreslení zasedacího pořádku.

9. záložka – Afterparty a výzdoba – jak zařídit afterparty, svatební hry, kontaktní formuláře.

10. záložka – Svatební dort a koláčky – jaké dorty frčí, ceny dortů a svatebních koláčků, kontaktní formuláře na cukráře, poznámky, Vaše malůvky.

11. záložka – Snubní prsteny – zapsání průměru prstenů, naše doporučení, kontaktní formuláře na zlatníky a zlatnictví, Vaše návrhy a fotografie.

12. záložka – Kadeřnice, vizážistka a manikérka, naše doporučení ze zkušeností nevěst, kontaktní formuláře, poznámky, nápady, obrázky.

13. záložka – Květiny, druhy svatebních květin, průměrné ceny svatebních květin, kontaktní formuláře, poznámky, nápady, obrázky.

14. záložka – Doprava a řidiči – jaké jsou zvyky, kdo, kdy, kde, výzdoba vozů, seznam jednotlivých svatebních vozů, řidičů a cestujících uvnitř vozů, Vaše poznámky.

15. záložka – Seznam svatebních darů, jak seznam vytvořit, jak si říci o peníze, Vaše nápady na svatební dary.

16. záložka – Organizace svatebního dne – od budíčku až po spící hosty. Plánování na čas. Vše se odvíjí od času obřadu. Na jednotlivých řádcích si uvedete čas a činnost, který se má udělat. Je dobré přenechat hlídání harmonogramu svědkovi nebo jinému zodpovědnému členovi Vašeho svatebního dne.

 

Garance vrácení zboží do 30 dní

Přesto, že se knihy ze zákona vracet do 14 dní nedají, udělali jsme u našeho Svatebního diáře výjimku. Jedině u nás máte 100% jistotu, že nebudete-li z jakéhokoli důvodu spokojeni, zašlete nám do 30 dní od převzetí Svatební diář zpět v původním, neporušeném a nepopsaném stavu, a my Vám po převzetí a kontrole vrátíme plnou kupní cenu diáře na Váš účet. Vynaložené prostředky na balné a dopravu za Svatební diář se v tomto případě nevrací.
 
30 dní garance vrácení zboží

 

Prezentace Svatebního diáře

 
 

Jak se vyrábí Svatební diář


Detail produktu:

  • Hmotnost Svatebního diáře bez šubru: 370g
  • Hmotnost Svatebního diáře včetně šubru: 465g
  • Rozměr šubru (š x v x tl): 160 x 185 x 30 mm
  • Počet stran: 248
  • Vazba: TwinWire
  • Zavírání na bílou gumičku
  • Nově přidána úložná dvojitá kapsa