Korkový stojánek na jmenovku s motivem

9,00

Kategorie:

Popis

 

Korkový stojánek na jmenovku s rytinou

Stylová a zároveň originální svatební jmenovka z korkové zátky s gravírováním motivů.

Máme pro Vás v prodeji i levnější Korkový stojánek na jmenovku bez gravírování.

Vypadá to, jako snadný úkol, ale rozříznutí korkové zátky a zhotovení drážky pro vložení jmenovky je v domácích podmínkách téměř nemožné a s nadsázkou by se dalo říci, že i životu nebezpečné. Sami jsme si zkusili doslova na vlastní kůži, že ruční výroba není příliš bezpečná cesta pro výrobu těchto originálních jmenovek pro Vaši svatbu.

Trvalo nám několik měsíců, než jsme vyrobili dokonalé zařízení na výrobu půlek z korkových zátek včetně hluboké drážky pro zasunutí Vašich jmenovek. 


Přejete si jiný obrázek? Nabízíme dalších 9 motivů. 

Jak objednat jiný než základní motiv? 
Při vytvoření objednávky, nám do poznámky uveďte, jaký motiv by se Vám líbil. Např. Motiv srdce3
POZOR:  Pokud nebude v objednávce uvedeno jinak, bude automaticky zaslána základní varianta – 2 propletené srdce (není zobrazeno ve vzorech níže – pouze na fotografiích).

výběr motivů na korkové stojánky

 

Vlastnosti korkového stojánku na jmenovku:

Rozměr základny: 38 x 23 mm (šířka x hloubka)
Hloubka drážky: cca 7 mm
Drážka je určena pro papír o gramáži 80 g/m2 až 300 g/m2
Optimální rozměr kartičky se jmenovkou: cca 70 x 45 mm

Pro vložení papírové jmenovky uchopíte korkový stojánek ze spodní strany a zmáčknete jej jako kolíček na prádlo. Rozevře se drážka, do které vložíte jmenovku a vše je připraveno. Chcete-li ještě více zvýraznit jedinečnost této jmenovky, můžete si u nás vybrat i stylový pergamenový papír nebo silnější barevný papír pro tisk a výrobu jmenovek.

 

Garance vrácení peněz

Věříme si, a proto Vám garantujeme vrácení celé částky včetně ceny za dopravu v případě, že nebudeme schopni dodat toto zboží nejpozději 1 den před Vaší svatbou, a to i v případě, že jsme Vám slíbili rychlejší výrobu, než je to u tohoto zboží s gravírováním běžné. 

Zkrátka je nám jasné, že po svatbě jsou Vám stojánky na jmenovky z korku s monogramy k ničemu, a proto uděláme všechno proto, aby byla Vaše zakázka co nejdříve u Vás a hlavně vždy včas.

100% garance vrácení peněz